Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krystalová voda

19. 1. 2014

 

http://www.aquasana.cz

Krystalová voda

Na rozdíl od minerální vody, která obsahuje rozpuštěné minerální látky, představuje krystalová voda takovou vodu, která je obohacena o informace z kamene. 

Voda je po takové úpravě, podle typu kamene, ve srovnání s vodou před úpravou měkčí, svěžejší, aromatičtější. Krystalová voda se tak rychle nezkazí. Dokázala to i studie hygienické stanice v rakouském Gmündu. Voda v otevřené nádobě s krystalem zůstala po celé týdny bez choroboplodných zárodků. 

Krystalovou vodu můžeme využít na zkvalitnění pitné vody nebo na vytvoření léčebného prostředku - informační vody se specifickým účinkem. Například krystal podporuje vodu aby byla taková jaká má být, čistý a jasný pramen života. Krystal se používá na zkvalitnění pitné vody. Naproti tomu se krystalová voda na léčení používá jako léčivý prostředek. V centru nestojí zlepšení kvality vody ale zlepšení zdravotního stavu léčené osoby. 

Tvrzení, že vložením drahých kamenů do vody je filtrování vody zbytečné, není pravdivé. Drahé kameny vnášejí do vody informace, nevylučují škodlivé látky.

Pro krystalovou vodu se doporučuje použití:

Pramenitou voda s nízkým obsahem minerálů

Vodu z vodovodu očištěnou tlakovým filtrem z aktivního uhlí

Pitnou voda s nízkým obsahem minerálů

Více se dozvíte v knize "Výroba krystalové vody" od Michaela Giengera a Joachima Goebela.

 Obálka titulu Krystalová voda

Krystalová voda

Příprava, použití, působení

Michael Gienger a Joachim Goebel

Anotace

Krystalová voda je nová šance pro naše zdraví. Už Hildegarda von Bingen věděla, že „Kdo vinou špatných šťáv trpí bolestí srdce, žaludečními potížemi nebo bolestmi břicha, nechť zahřeje na slunci křišťál a polije ho vodou. Potom nechť vloží tento kámen na hodinku do vody, pak ho z ní vyjme a pije tuto vodu pravidelně. Pomůže tak svému srdci, žaludku i břichu.“ Zvyk klást kameny do pitné vody dosvědčují už antické prameny a spisům slavné středověké léčitelky vděčíme za její znovuobjevení. Moderní užívání krystalové vody začalo nejprve s křišťálovou vodou a od začátku třetího tisíciletí se neustále rozšiřuje. V mnoha domácnostech dnes najdeme džbány s pitnou vodou, do níž je ponořen pestrý vápenec nebo oblíbená základní směs z ametystu, křišťálu a růženínu. Jaký vliv mají krystaly na vodu, bylo prokázáno řadou nezávislých testů. • Zlepšují kvalitu pitné vody a činí ji stravitelnější. • Pitnou vodu uchovávají dlouhodobě čerstvou a zlepšují její chuť. • Napravují negativní energetické důsledky úpravy pitné vody ve vodárně. • Oživují pitnou vodu a posilují její životodárné schopnosti. • Vytvářejí léčivou vodu se specifickými účinky. Krystaly mají rozdílné vlastnosti, a proto má smysl použít jako lék takový kámen, jehož účinek právě potřebujeme. Jenom tehdy je pro nás léčivý. Tato ojedinělá kniha vysvětluje, co je to krystalová voda a jak se připravuje, co vlastně krystaly vodě předávají a proč může voda tyto informace přijímat a ukládat. Ukazuje široké možnosti, které krystalová voda nabízí, uvádí, jaké podmínky je nutné dodržet a jaké účinky krystalové vody je možné očekávat. Přináší mnoho konkrétních indikací a upozorňuje, na co musíme dbát, když užíváme krystaly ke zlepšení pitné vody nebo jako léčivý prostředek.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář