Jdi na obsah Jdi na menu
 


Křišťálová voda - nápoj mágů

19. 1. 2014

Křišťálová voda - nápoj mágů

www.energetickeobrazy.cz

Pijte vodu, pijte čistou vodu…

Lidské tělo je ze 70% složeno z vody, dostatečný pitný režim je proto pro zdravé fungování organismu nezbytný. Nejpřirozenějším zdrojem tekutin je pochopitelně čistá voda. Limonády, káva a čaj jsou pro tělo hůře stravitelné, a ani balené vody nejsou o moc lepší - mnohdy se jedná o obyčejnou vodu z kohoutku, díky PET lahvím navíc znehodnocenou škodlivými látkami (viz článek Pijete z plastové lahve? Polykáte hormony). Co tedy pít? Vodu z vodovodu! Je tím nejdostupnějším, co máme. S pomocí křišťálu ji navíc můžete pozvednout o úroveň výše - získat léčivý nápoj lahodné chuti, zbavený všech případných nečistot a bakterií.

Křišťálová voda - jak funguje a jak si ji vyrobit

Vodu nabitou křišťálem používali již v dávných dobách léčitelé a mágové. Křišťál je považován za jeden z nejsilnějších a nejuniverzálnějších léčivých kamenů. Neutralizuje vše negativní a nabíjí pozitivní energií. Symbolizuje světlo na Zemi, očistu, je perfektním kamenem pro meditaci. Čistí všechny čakry a posiluje působení ostatních kamenů.

Vyrobit si vlastní křišťálovou vodu není nic těžkého. Stačí naplnit skleněnou nádobu vodou z kohoutku, vložit jeden surový, neopracovaný křišťál, který jste předtím omyli pod tekoucí vodou a nechali několik hodin na sluníčku. Na litr vody obvykle stačí jeden středně velký křišťál. Už po půl hodině se ve vodě začnou tvořit bublinky a chuť bude znatelně lahodnější, svěžejší, jako u vody ze studánky. Aby byl ale proces úplný, vodu pijte až po několika hodinách působení křišťálu (ideální je nechat ji nabít přes noc a pít až na druhý den). Užívat ji přitom nemusíte jen vnitřně, ale i zevně - např. do koupelí. Křišťálová voda má detoxikační účinky a je pozitivně nabitá, takže vám bude dodávat energii. Podle jedné studie se také tak rychle nezkazí - v hygienické stanici v rakouském Gmündu ponechali vodu s křišťálem v otevřené nádobě a zjistili, že i po několika týdnech zůstala bez choroboplodných zárodků.

Čištění křišťálu je nezbytné

Křišťál je třeba pravidelně čistit - pokud se začnou vytvářet praskliny a zakaleniny, přestává fungovat. Očistu provádějte několik minut pod tekoucí vodou nebo kámen přes noc ponořte do misky s vodou. Čas od času také ponechejte křišťál na sluníčku nebo pod měsíčním svitem.

Pijte a žijte! Dobrou chuť!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář